NAŠE SLUŽBY

Regeneračná masáž

Pozostáva zo systematického hladenia a aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela. Jej cieľom je vyvolať stav hĺbkového uvoľnenia tela a celkovej relaxácie. Klasická masáž je vynikajúca pre športovcov a ľudí po ťažkej fyzickej záťaži, ale aj pre tých ktorí majú pohybu naopak málo. Napríklad pri sedavom zamestnaní, alebo nejakom zdravotnom postihnutí, ktoré znemožňuje pohyb. Klasická masáž patrí medzi základné masáže, pôsobí preventívne, ale aj liečebne. Počas regeneračnej masáže dochádza  k celkovej telesnej i duševnej relaxácii klienta.

Maderoterapia

Terapia na odstránenie celulitídy, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu organizmu. Pri odstránení celulitídy je veľmi dôležitá stimulácia lymfatického systému, na ktoré slúžia drevené prvky. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa masíruje prietok lymfy, naštartuje sa metabolizmus a vďaka tomu sa z tela vylučujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky, ktoré si inak telo ukladá do zásob. Prvé výsledky sú viditeľné už po 5.-6. procedúrach, avšak je to veľmi individuálne a závisí to od stupňa celulitídy. Odporúčaná kúra je  10 sedení.

Klasická masáž športová

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. U športovcov je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Ak sa vykonáva táto masáž pred športovým výkonom, masér využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chcete uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva sa jemné relaxačné trenie.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel využíva tlak a masáž reflexných zón na chodidle. Je známe, že naše chodidlo predstavuje celé ľudské telo. Reflexná terapia využíva rad tlakových techník, ktorými stimuluje konkrétnu reflexnú oblasť chodidiel, s úmyslom vyvolať užitočnú odozvu v iných častiach tela. Tento zrkadlový obraz tela na chodidlách pomáha reflexným terapeutom aj obyčajnému človeku zamerať sa na správnu partiu chodidla, ktorú treba masírovať. Reflexné body na chodidlách sú spojené s určitými časťami tela a tým, že reflexológia tieto body stimuluje, sa po tele šíria vlny uvoľnenia.
Reflexná terapia sa osvedčuje u problémov s krčnou a bedrovou chrbticou, pri migréne, ale tiež u autoimunitných ochorení, s ktorými si klasická medicína často nevie rady - astmy, artrózy alebo alergie.

Thajská relaxačná masáž

Zažite u nás upokojujúci moment thajských masáží. Priaznivé účinky thajskej masáže sú už celé tisícročia využívané na liečebno-relaxačné účely. Aromatická thajská olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela. Pri masáži sa používajú aromatické oleje, ktoré vyživujú, zvláčňujú pokožku a celé telo zahalia do voňavého oparu, ktorý umocňuje pocit relaxácie. Olejová masáž ukľudňuje nervový systém, uvoľňuje svalové napätie, stimuluje krvný obeh.  Vďaka tejto masáži sa môžete zbaviť nielen bolestí, ale aj únavy a obnoviť svoju duševnú i telesnú harmóniu. 

Tejpovanie

Tejpovanie je fyzioterapeutická metóda, ktorej úlohou je predovšetkým uvoľniť namáhané a preťažené svaly. Ďalším využitím je spevnenie svalov, a to v prípadoch kedy sa telo chystá na náročný výkon ako je šport, túra alebo iný náročný pohyb. Základom je lepenie tejpovacích pások na vybrané miesta. 

Pedikúra

Pedikúra je profesionálne ošetrenie nôh alebo všeobecná starostlivosť o nohy. Katka pre vás bude realizovať kombinovanú metódu, ktorá zahŕňa: dezinfekcia a kúpeľ chodidiel, opracovanie kože na chodidlách čepieľkou, odlakovanie nechtov, ošetrenie a úprava nechtov prístrojom, vyhladenie chodidiel, krémovanie a mini masáž.