Spoznajte náš tím odborníkov, ktorý sa Vám bude venovať. Každý so svojim vlastným príbehom, každý svojim spôsobom výnimočný...

VIKTOR MIKÓCZY

MASÁŽE

Skúsený masér s dlhoročnou praxou z rôznych prevádzok v Hodoníne, Brne a ďalších mestách na južnej Morave už od roku. "Bol to môj splnený sen, pretože ma masáže a pomoc blízkym neskutočne priťahovali, cítil som to tak a napĺňa ma to. Prešiel som profesijne aj inými odvetviami, ale masáže ma vždy lákali - prinášať ľuďom radosť, úľavu a potešenie, najmä v dnešnej uponáhľanej dobe," - hovorí Viktor.  Jeho masérske kurzy: Rekvalifikačný masérsky kurz s akreditáciou MŠMT ČR so zameraním na klasickú a športovú masáž, Thajská olejová relaxačná masáž, Kurz Reiki I., Seminár Modrá Alfa - "Objavovanie skrytých schopností", Kurz Maderoterapie - masérská technika pre dlhodobé odstránenie celulitídy.

DANO CINTULA

TEJPOVANIE

Bývalý slovenský paralympijský reprezentant v lyžovaní je našim energetickým epicentrom. V zjazdovom lyžovaní štartoval vo Svetovom pohári i Európskom pohári, kde získal viaceré medaily. Slovensko reprezentoval na zimnej paralympiáde v roku 2006 v Turíne, kde v kategórii B 2 obsadil 6. miesto. Spoznajte jeho zmysel pre humor, krásnu životnú energiu a najmä vzácne schopnosti. Bude sa vám venovať v rámci problémov s pohybovým ústrojenstvom metódou tejpovania, ale čakať od neho môžete aj cenné rady v rámci fyzioterapie.

JARO CHOVAN

MASÁŽE

Jaro je školený masér, masíroval v kúpeloch v Smrdákoch a v skalickej nemocnici. Odbor masérstvo vyštudoval na Strednej zdravotníckej škole, čiže okrem pracovných skúseností má aj  teoretické znalosti o správnej funkcii a problémoch pohybového aparátu a ich riešeniach masážou. Vo voľnom čase je zapálený folklorista, so Skaličanom je spojený celý jeho život. Aktuálne má inú prácu, masírovanie je hlavne jeho veľkým hobby, ale vidí s ním spojenú aj svoju budúcnosť. Teší ho, keď môže pomáhať práve prostredníctvom svojich masáží.


KATKA FILOVÁ

PEDIKÚRA

Aktívna žena, športovkyňa, dlhoročná fitness inštruktorka, propagátorka skupinových cvičení, organizátorka športových akcií, milovníčka wellness, beauty a...

...veľmi šikovná pedikérka :-) Dajte si u nás dobrú kávičku a doprajte si s Katkou príjemnú chvíľku len pre seba.